Sport

Ibrahimovic befason me vendimin e tij për të ardhmen


Publikuar më:


ibra_1460105694-1942891

Zlatan Ibrahimovic do të mbete në PSG
Sulmuesi i PSG’së, Zlatan Ibrahimovic ka vendosur që të qëndroj edhe për një edicion më shumë te skuadra franceze, shkruan Gazzetta dello Sport.

Suedezi kështu do të refuzojë interesimin e skuadrave angleze, Manchester United dhe Milan si dhe të asaj italiane Milan.
Statistikat e UEFA’s në favor të Manchester Cityt
Ai ka vendosur që në vitin 2017 të transferohet te ndonjë skuadër e Katarit, nga ku ka marrë ofertë 50 milionëshe.

Comments
To Top