Ferizaj

Ia vodhën dy BMW, ofron 1 mijë € shpërblim kush i gjen (FOTO)


Publikuar më:


Ky është njoftimi i pronarit të veturave:

Janë vjedhur sot rreth orës 1 të natës dy kerre,një BMW X5 tabela 05-226-CT edhe një BMW 740D me tabela 645-ks-104. Kerret mundei me i pa në foto.

Hajnat jon hi brenda në shpi i kanë marrë çelësat edhe dhe i kanë marr kerret gjithashtu edhe do sene shtëpiake.

Ju lutem nëse i shihni këto kerre rrugëve lajmëroni policinë ose kontaktoni në numrin-045-314-054- Fjondi Çerkini

Shpërblimi 1000 euro në rast se gjinden dhe lajmërohen. Flm për mirëkuptim.

 

 

To Top