Ferizaj

Homazhe në 18 vjetorin e vrasjes së Ahmet Krasniqit


Publikuar më:


Kryetari i Komunës, Muharrem Svarqa, me bashkëpunëtoret e tij, si dhe një numër bashkëluftëtarësh nga Ferizaj, kanë bërë homazhe në Tiranë në varrezat ku prehet i qetë kolonel Ahmet Krasniqit, ish ministër i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës.

Më ketë rast është vlerësuar tejet lartë jeta dhe vepra e kolonel Krasniqit që ka bërë për Kosovën.

14448989_1271112676256886_709315924742712885_n 14370382_1271112632923557_2398676774730760210_n 14355146_1271112636256890_3338509399194162198_n

Comments
To Top