Lajme

Haradinaj në Germi për vikend (FOTO)


Publikuar më:


haradinaj2

Lideri i AAK’së, Ramush Haradinaj ka vendosur të kalojë vikendin duke u shëtitur në Gërmi. Bashkë me Haradinaj në Parkun e Gërmisë kanë dalë edhe gruaja e tij, Anita dhe anëtari i Kryesisë së AAK’së, Besnik Tahiri.

Haradinaj kohëve të fundit i ka ndalë takimet me liderët e opozitës. Dikur edhe gjatë vikendeve takoheshin e organizonin protesta.

“10.3 km / rreth e perqark Germise…!!!”, ka shkruar Anita Muçaj në FB,

z_1460287955-1411836z1_1460287968-7085432

Comments
To Top