Sport

Goli i parë i Ukrainës dhe festa e çmendur e Shevchenkos (FOTO)


Publikuar më:


Skuadra e drejtuar nga Andriy Shevchenko që në këtë ndeshje ishte në cilësinë e vendasit, vuajti 30 minuta për të gjetur golin e parë ndaj Kosovës, të cilën e dominonte deri në ato momente.

E golit të parë dhe të zhbllokimit të ndeshjes, i është gëzuar jashtë mase Andriy Shevchenko, i cili pas ndeshjes vlerësoi lartë ekipin e Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top