Lajme

Gllogoc, babai i bie me çekan djalit


Publikuar më:


qekaniii

Policia e Kosovës raporton për një përleshje që ka ndodhur mes një prindi dhe djalit të tij në komunën e Gllogocit.

Gjatë rrahjes, prindi ka goditur me një çekan djalin e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. I njëjti sipas raportit të policisë së Kosovës është dërguar për tretman mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit policia njofton se që të dy janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje pasdite./KosovaPress/

 

Comments
To Top