Lajme

Gllogjani, bashkon sërish opozitën! (FOTO)


Publikuar më:


Untitled design (1)

Më rastin e 17 vjetorit të rënjës së komandantit të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjenerali Shkëlzen Haradinaj, lider nga partitë opozitare kanë shkuar pranë varrezës së tij, në Gllogjan për ti dhënë ndërime, raporton gazetablic.com

Nga kjo ngjarje “Gazeta Blic” ka siguruar edhe dy fotografi ekskluzive, ku shihen të mbledhur,Albin Kurti, Rexhep Selimi, Ramush Haradinaj e shumë të tjerë.

Shkëlzen Haradinaj është vëlla i dëshmorit të UÇK-së Luan Haradinaj dhe i liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

(Gazeta Blic)

Untitled design (1) G

Comments
To Top