Sport

Gjyqtari nuk e përjashtoi nga loja, shikoni si u tallën Ronaldo dhe Ramos me të (VIDEO)


Publikuar më:


Ai vendosi për ta ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë Sergio Ramosin, por për një moment ndërroi mendim dhe nuk e nxori kartonin nga xhepi.

Mediat ndërkombëtare e cilësojnë këtë vendim të gjyqtarit skandaloz, sepse e dëmtoi rëndë Kashiman, përcjellë “lajmi.net”.

Sot janë publikuar pamje të reja ku Cristiano Ronaldo dhe Ramos shihen duke diskutuar dhe duke qeshur, e me gjasë biseda e tyre është bërë pikërisht për momentin në fjalë.

Ndryshe, Reali mundi Kashiman 4:2 në finalen e Kupës së Botës për klube.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top