Lajme

Gjesti i mahnitshëm i princit William, ja çfarë bëri ai (Video)


Publikuar më:


HARLOW, ENGLAND - SEPTEMBER 16: Catherine, Duchess of Cambridge looks on as Prince William, Duke of Cambridge helps up Jonathan Douglas-Hughes, vice Vice Lord-Lieutenant of Essex after his fall at Stewards Academy on September 16, 2016 in Harlow, England. (Photo by Samir Hussein/WireImage)

Në këtë moment princi William vrapoi t’i ndihmojë pensionistit që u shërben atyre, shkruan The Sun transmeton lajmi.net.

Duka dhe Dukesha e Cambridge ishin në HarloW për të prmovouar kampanjën e shëndeti mendor.

Shikojeni  në video momentin kur princi e ndihmon personelin e tij:

Comments
To Top