Sport

Gjermani – Çeki, rezultat i pastër (VIDEO)


Publikuar më:


Kampionët e Botës kanë mposhtur 3:0 Çekin në ndeshjen e zhvilluar në Hamburg.

Thomas Muller me dy gola dhe Toni Kroos me një, shënuan për Gjermaninë, që me 6 pikë kryeson në grupin C.

Thomas Muller Goal – Germany 3-0 Czech Republic… by sofiene-l

Toni Kroos Goal HD Germany 2 0 Czech Republic… by footballTV

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top