Sport

Futbollisti serb me huqjen më të madhe në histori të futbollit (VIDEO)


Publikuar më:


Huqja e golit, e cila mund të renditet në mesin e më të mëdhave që kanë ndodhur ndonjëherë në botë, ka ngjarë në kryeqytetin serb të Beogradit.

Futbollisti serb i Lokomotivës së Beogradit, Gjuriçiç mori topin prej mbrojtësit të ekipit kundërshtar, kaloi portierin, por në më pak se një metër larg golit, dështoi të realizoi në portën e zbrazët.

Ky veprim është bërë hit në internet dhe shumë media ndërkombëtare, të tilla si ESPN, e ka renditur në huqjet më të mëdha në botë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top