Sport

Futbollisti i njohur ka rrogë për të blerë çdo ditë nga një Porsche Carrera (FOTO)


Publikuar më:


Carlos Tevez është futbollisti më i paguar në botë.

Sulmuesi argjentinas ka nënshkruar për Shamnghai Shenhua ku për dy sezone do të përfitojë plot 80 milionë euro.

Kurse, The Sun” ka bërë një llogarite se çfarë mund të blejë ai me rrogën ditore, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Tevez çdo ditë ka mundësi të blejë nga një Porsche Carrera. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top