Sport

Futbollistët e Bayernit dhurojnë spektakël me pasime në stërvitje (Video)


Publikuar më:


CfMvYirWAAAV90p

Yjet e Bayernit Franck Ribery, Philipp Lahm, Javi Martinez dhe Rafinha kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e Bayernit.

Bavarezët mahnitën me shkathtësitë e tyre në stërvitje, duke kryer 73 pasime të pandërpera.

Shikojeni në videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top