Lajme

Francë: Konfiskohet 1 ton kokainë nga Kolumbia


Publikuar më:


Droga, me vlerë 100 milionë euro, është konfiskuar në një depo në qytetin jugperëndimor francez, Bayonne të mërkurën.

Dhjetë perona me nënshtetësi kolumbiane, franceze, spanjole dhe holandeze të dyshuar se janë përfshirë në fluturimin e drogës për në Francë, janë arrestuar si pjesë e operacionit policor.

.

Comments
To Top