Sport

Fitore e madhe e Leicesterit, ja edhe sa pikë i duhen për t’u shpallur kampion (Video)


Publikuar më:


leicester

Me golat e Riyad Mahrez, Leonardo Ulloa dhe Marc Albrighton, Leicesteri e ka deklasuar Swansean duke e mundur 4:0. Tani Leicesterit i duhen vetëm edhe 5 pikë për t’u shpallur kampion në Angli.

https://www.youtube.com/watch?v=PZWEFMy_q-4

Comments
To Top