Lajme

Fillon takimi Thaçi – Mustafa


Publikuar më:


isamerrdet1

Ka filluar takimi mes Presidentit Hashim Thaçit si dhe kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Ky është takimi i parë zyrtar në mes të Mustafës dhe Thaçit që prej inaugurimit të tij president.

Takimi është duke u mbajtur në zyrën presidenciale dhe ka filluar në ora 10:10.

 

Comments
To Top