Sport

Feronikeli mposht Lirinë, bëhet lider


Publikuar më:


Capture-19-650x358

Feronikeli ka shënuar fitore ndaj Lirisë me rezultat 2:0.
Feronikeli ka mposhtur Lirinë me rezultat 2:0.

Skuadra e trajnerit Afrim Tovërlani ka marrë tri pikë të reja duke u ngjitur mbi Hajvalinë në krye të renditjes në Superligën e Kosovës në futboll.

Mark Milicaj dhe Mevlan Zeka ishin realizatorët për kampionin në fuqi.

Kurse, Hajvalia mund t’i barazojë me pikë në rast të fitores ndaj Drenicës, të dielën.

Comments
To Top