Sport

Feronikeli – Drenica, fituesi caktohet me 1 gol


Publikuar më:


Feronikeli ka shënuar fitore ndaj Drenicës me rezultat 1:0 në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e vetëm të ndeshjes e realizoi Mevlan Zeka në minutën e 59-të, përcjell “Lajmi.net”.

Tani, Feronikeli ka 32 pikë kurse Drenica mbetet në kuotën e 18 pikëve.

Superliga – Xhiroja e 16-të

Gjilani – Prishtina

Trepça ’89 – Ferizaj

Besa – Trepça

Hajvalia – Drita

Liria – Llapi

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top