Ferizaj

Ferizajasi kap peshkun 22-kilogramësh dhe e kthen sërish në ujë


Publikuar më:


Një rast i jashtëzakonshëm ka ndodhur në Liqenin e Vërmicës.
Bardh Jahiri,  një peshkatar nga Ferizaj, për Ferizajpress ka treguar se ka kapur një peshk 22 kilogramë.

Bardh Jahiri tregon se peshkun e ka kapur në Liqenin e Vërmicës, kurse e ka hedhur pas pak sërish në ujë.

Në fotografitë dhe videon e dërguar në adresë të Ferizajpress, peshku që ka kapur  Bardhi vërtet duket i madhësisë së rrallë në trevat tona.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.

To Top