Ferizaj

Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës


Publikuar më:


Të hënën në Ferizaj një person është rrëzuar gjatë kohës kur po punonte në një objekt i cili është në ndërtim e sipër, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj, ku viktima derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërkaq lidhur me ngjarjen është lajmëruar prokurori dhe rasti po vazhdon të hetohet. 
Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme/ferizaj-rrezohet-ne-vendin-e-punes-628160/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

To Top