Sport

Fabregas transferohet te gjiganti italian?


Publikuar më:


Sipas mediave italiane, spanjolli është pranë largimit nga Chelsea për shkak se ai nuk iu përshtatet skemave të trajnerit Antonio Conte.

“Corriere dello Sport” ka raportuar që Fabregas ka gjasa reale që të transferohet te Milani që në janar, përcjellë “Lajmi.net”.

Fabregas do të jetë goditja e parë e madhe e kinezëve, që pritet të investojnë shumë që prej këtij afati kalimtar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top