04,03,2024

I maskuar dhe i armatosur, kërkon para në pompë të derivateve

Must Read

Ferizaj.09.10.2016. Dy ankuesit meshkuj punëtorë në një pompë të derivateve, kanë raportuar se një person i maskuar dhe i armatosur ka trokitur në derë  dhe u ka kërkuar para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lënduar  dhe nuk  jepen detaje tjera, as  edhe për emrin e pompës e cila është kërcënuar. Njësit policore janë duke hetuar rastin, thuhet në raportin e policisë

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img