Sport

Enrique përgëzon lojtarët për paraqitjen ndaj Malagas


Publikuar më:


Barcelona nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në ‘Camp Nou’ ndaj Malagas.

Trajneri Enrique pas ndeshjes, ka deklaruar se ekipi i tij e ka merituar fitoren, pas asaj që ka treguar në fushë.

“Përgëzoj ekipin tim dhe lojtarët e mi për lojën që treguan sot”, tha fillimisht Enrique, përcjell lajmi.net.

“Nuk kemi marrë çmimin e duhur sot, mendoj se e kemi merituar të fitojmë”, ka shtuar ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top