Lajme

Edi Rama sot në Kosovë


Publikuar më:


edi-rama-prishtine-fotot-xhemail-sllovinja-7

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama sot do të vizitojë Kosovën, ku do të takohet me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin.

Sipas një njoftimi të Kuvendit, Rama dhe Veseli do të takohen në ora 13:15. Rama pritet të marr pjesë edhe një ceremoninë e betimit të presidentit të ri, megjithatë kjo ende nuk është bërë zyrtare./KosovaPress/

 

Comments
To Top