23,02,2024

Megjithatë, Ali Ahmeti vjen në ceremoninë e inagurimit të Thaçit, president!

Must Read

Ali-Ahmeti-11-780x439

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti megjithatë do të marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Hashim Thaçit, si president i Kosovës. Kështu i kanë thënë Gazetës Blic, burime të afërta me Hashim Thaçin.

“Pavarësisht pse mediet sot raportuan se Ali Ahmeti nuk do të jetë i pranishëm në ceremoninë e së premtes, ai e ka konfirmuar ardhjen e tij”, tha ky burim i Gazetës Blic.

Gjatë ditës së sotme disa medie raportuan se Ali Ahmeti nuk do të marrë pjesë në këtë ceremoni, gjë që u pa nga opinion si lajm i befasishëm, kur dihet afërsia e dy liderëve.

Ndërkohë, në këtë ceremoni janë ftuar liderë të shumtë jo vetëm nga rajoni, por dhe më gjerë./ Gazeta Blic

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img