Ferizaj

Edhe nesër Ferizaj pa rrymë


Publikuar më:


Ferizaj.15.09.2016 . KEDS-i njofton se neser nga ora 9:30  deri në ora 16.00, pa furnizim me energji elektrike do të mbesin fshatrat:Doganaj,Zaskok.Dubravë,Pleshinë e Ulët& Pleshinë e Epërme.

 Shkyçja bëhet me qëllim të ndrrimit të shtyllave dhe  pastrimit të traseve të LP 10 kV.

Comments
To Top