Lajme

Edhe në VV ka që e duan koalicionin me PDK-në


Publikuar më:


albin-kurti-foto-xhemail-sllovinja-18-650x358

Glauk Konjufca tha se brenda VV ka disa rryma për rrugën që duhet ndjekur për zgjedhje.

Deputeti i VV në Interaktiv të KTV-së tha rryma e parë është që të mos hapet fare kjo temë. Rryma e dytë është ajo që janë për një bashkëpunim me një PDK me kushte, rrymë e cila sipas tij është shumë e vogëlm dhe rryma e tretë është rrëzimi i PDK-së me çdo kusht, për të cilën tha i takon edhe vetë.

Comments
To Top