04,06,2023

Ramushi s’mund të jetë kryeministër, kur AAK është partia e katërta!

Must Read

largea_ramushi1459928517

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka theksuar se Ramush Haradinajt nuk i takon posti i kryeministrit, derisa AAK është partia e katërt.

“AAK është partia e katërt, dhe nuk mund t’i takoj Ramush Haradinajt posti i kryeministrit. Kjo nuk është e mundur”, tha ai në Interaktiv, raporton Gazeta Blic.

I pyetur se a ka vija të kuqe për koalicione të ardhshme, Konjufca ka thënë se në VV janë dy mendime, që për këtë çështje njëherë fare të mos diskutohet, dhe rryma tjetër, që të mos ketë vija të kuqe.

“Kjo rrymë është shumë e vogël dhe e papërfillshme”, tha ai.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img