Sport

Dybala në shoping, ta blejë Messin (FOTO)


Publikuar më:


dybala-690x380

Futbollisti i Juventus, Paolo Dybala ka shprehur dëshirën e tij që te Zonja e Vjetër të transferohet Lionel Messi.

Kështu goal.com sot në karikaturën e tij ka paraqitur Dybalan dhe trajnerin Allegri, ku për synim kanë blerjen e Messi, transmeton Klan Kosova.
dybala

Comments
To Top