Lajme

Drejtoria e Shërbimeve Publike e zbukuron kryeqytetin me lule (Foto)


Publikuar më:


auto_g11459803517

Drejtoria e Shërbimeve Publike po vazhdon punët për gjelbërimin e hapësirave publike në kryeqytet, raporton Indeksonline.

Edhe sot në lagjen “Emshir” ka vazhduar mbjellja e fidanëve dhe luleve.

Puna e Drejtorisë së Shërbimeve Publike në Komunë të Prishtinës, është rritur dukshëm më ardhjen në krye të kësaj detyre të Gent Begollit, një gjë e tillë është duke u parë edhe më punën që është duke u bërë në Prishtinë.

Për përfundimin e këtyre punëve është kontraktuar ndërmarrja shoqërore “Hortikultura”. /Indeksonline/

Image
Image
Image
Image
Image

 

Comments
To Top