29,09,2023

Zjarr i fuqishëm në afërsi të portit të Shëngjinit (VIDEO)

Must Read

zjarrfikesit-foto-ilustruese-650x358

Një zjarr i fuqishëm përfshiu kapitanerinë e portit të Shëngjinit.

Zjarri është vënë fillimisht tek një vend mbeturinash dhe më pas është përhapur me shpejtësi në zonë, duke shkuar drejt portit të Peshkimit dhe zonës së banuar në malin e Shëngjinit.

Ndërhyrja e shpejtë e zjarrfikësve të portit ka evituar përhapjen e mëtejshme të flakëve. Zjarri është vënë nën kontroll. Po hetohet për rastin./Oranews/

Ju Rekomandojmë
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img