Lajme

Donika Kadaj- Bujupi mbetet në AAK! (Foto)


Publikuar më:


donika-kada-780x439_1460802338-8347921

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi ditë më parë ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Pas dorëheqjes ajo ka qenë e përfolur se mund të bashkohet me Lëvizjes Vetëvendosje.

Mirëpo, ajo vazhdon të jetë pjesë e AAK-së. Po të hysh në ueb-faqen e AAK-së dhe të klikosh te strukturat e partisë, emri i Kadaj-Bujupit ende figurin si anëtare e kryesisë së partisë.

Comments
To Top