Lajme

Donika e lumtur në mesin e deputetëve të VV-së [FOTO]


Publikuar më:


donika-kada-780x439_1460802338-8347921

Ish-deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, si duket është mjaft e lumtur që ka kaluar në Vetëvendosje.

Ajo gjatë ditës së sotme është parë duke buzëqeshur, e rreshtuar me deputetët që edhe sa ishte në AAK, ishte më e afërt me ta.

“Vazhdojmë së bashku me Albulenën, Donikën dhe Albinin”, ka shkruar Faton Topalli në facebook, me ç’rast ka publikuar fotografinë e mëposhtme. /GazetaBlic/
13010661_1052540631448050_5304452514215229980_n

Comments
To Top