Lajme

Digjet një veturë në Prishtinë (Video)


Publikuar më:


Rreth orës 20:30 minuta një veturë është djegur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Një lexues i portalit lajmi.net ka derguar një video nga vendi i ngjarjes, por nuk dihet nëse ka të lënduar gjatë këtij incidenti.

Poashtu, nuk dihet shkaku që ka quar deri të djegia e veturës.

Në vendin e ngjarjes kanë dal zjarrfikësit që kanë ndalur zjarrin dhe policia, të cilët e kanë lokalizuar vendin. /Lajmi.net/

Digjet vetura ne Prishtine by lajmi-net

.

Comments
To Top