04,03,2024

Tornadot në Alabama dhe Tennessee, pesë të vdekur dhe shumë të lënduar (Video/Foto)

Must Read

Sipas zyrtarëve ka shumë të lënguar, transmeto lajmi.net.

Tre persona vdiqën në Jackson County, në Alabama, dhe dy të tjerë në Polk County, Tenessee.

Aksidenti ka ndodhur të martën vonë, kur stuhia la mijëra shtëpi pa energji. /Lajmi.net/

ftgf nhng bjm-b hfgh gvfg

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img