Lajme

Digjet një veturë civile në Mitrovicë


Publikuar më:


vetura-djegggggg-1

Në Mitrovicë në rrethana të panjohura është djegur një veturë civile.

 Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Policia është duke e hetuar rastin, transmeton Klan Kosova.

 

Comments
To Top