Lajme

Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë


Publikuar më:


Një spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë është kapluar nga flakët.

Bëhet fjalë për Spitalin ‘Milenium’, të cilit fatmirësisht i është djegur vetëm pjesa ndihmëse dhe jo ajo kryesore.

Për Indeksonline, lajmin e konfirmoi Bajram Krasniqi i cili tha se nuk ka të lënduar nga ky incident.

‘Është një pjesë ndihmëse, jo ajo kryesore. Nuk është e rrezikuar pjesa tjetër. Në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit. Nuk ka të lënduar.” , është shprehur ai.


To Top