Lajme

Digjet fabrika e këpucëve në Ferizaj (VIDEO)


Publikuar më:


Untitled design (6)

Fabrika e këpucëve “Geris” në Ferizaj ka marrë flakë për shkaqe ende të panjohura.

Nga policia Klan Kosova mëson se dëmet janë të konsiderueshme, ndërsa të gjitha njësitet policore dhe ato të zjarrfikësve janë në vendin e ngjarjes, duke u përballur me flakët.

5_1460187915-9905753

Comments
To Top