Sport

Dalin në skenë detaje nga jeta private e boksierit Nuri Seferi


Publikuar më:


nuri-seferi-500 (1)

Nuri Seferi, apo siç quhet ndryshe Tajsoni shqiptar gjatë një intervite ka folur edhe për jetën e tij private.

Seferi i cili jeton në Zvicër nuk tregon shumë për jeton private. Ai ka thënë me shaka se ëshët martuar dhe me fëmijë.

Ndërsa Lajmi.net merr vesh nga një person i cili është shoqëruar me të deri rreth para dy vitesh se ai është i martuar dhe bashkëshortja e tij është nga Shqipëria me të cilën e ka një vajzë e cila quhet Melisa.

Seferi, ka pasur gjithsej 43 ndeshje në karrierën e tij si boksier, ku disa herë ka qenë kampion evropian.

Comments
To Top