19,05,2024

Humbin jetën 5 të rinj, helmohen në festivalin muzikor

Must Read

89274012_89271007

Pesë persona kanë humbur jetën dhe 5 të tjerë janë në spital në gjendje kritike pasi dyshohen se janë helmuar në një festival muzikor në kryeqytetin e Argjentinës.

Kreu i shërbimeve të emergjencës tha se viktimat janë të moshës 21-25 vjeç të cilët dyshohet për helmim akut.

Ne do të shohim se çfarë substancash morën viktimat. Shërbimi emergjent është thirrur pasi u bë e qartë se ambulancat private e kishin të pamundur për të përballuar situatën”, u shpreh mjeku Alberto Crescenti.

‘Time Warp festival’ prej ditës së premte është duke u zhvilluar në Argjentinë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj personit që bëri tejkalim në vijë të plotë, identifikohet kundërvajtja përmes dronit të policisë

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor me datën 18.05.2024 rreth orës 16:35, në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, skatësisht në fshatin Gërlicë...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img