Sport

Costa dhe Tiago mahnitën shikuesit me këto lëvizje (Video)


Publikuar më:


costa-tiago

Bayerni ka hedhur edhe një hap drejt titullit të Bundesligës në fundjavë, pas fitores 3-1 ndaj Stuttgart.

Para kësaj ndeshje, Douglas Costa dhe Thiago Alcantara mahnitën shikuesit gjersa po bënin nxemjet.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top