Sport

‘Çmendet’ trajneri i Atleticos, hedh tjetër top në fushë për t’i ndërprerë aksionin kundërshtarit (Video)


Publikuar më:


simeone2

Trajneri i Ateltico Madrid, Diego Simeone, bëri një veprim ‘të çmendur’ në takimin Atletico – Malaga në fundjavë.

Gjatë një kundërsulmi të Malagas, Simeone hodhi një tjetër top në fushë, për t’i penguar ekipit kundërshtar.

Simeone më pas u ndëshkua nga gjyqtari dhe u desh ta përcjellte pjesën e mbetur të ndeshjes nga tribunat.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top