23,07,2024

Zyrtare: Hazard vendos për të ardhmen e tij

Must Read

hazard-1

Eden Hazard duket se ka vendosur për të ardhmen.

Mesfushori i Chelseat, Eden Hazard, ka folur rreth vendimit për të ardhmen e tij.

Ylli belg së fundmi është lidhur me një kalim te gjiganti spanjoll Real Madrid, madje ishin shtuar edhe thashethemet se ishte arritur një marrëveshje mes klubit madrilen dhe futbollistit, transmeton Gazeta Blic.

Belgu shënoi dy gola në ndeshjen e fundit të cilën Chelsea e zhvilloi të shtunën në ligë ndaj Bournemouth, duke realizuar kështu golin e parë sezonal në Premier Ligë.

Pas ndeshjes, Hazard foli për vendimin e tij për ‘Chelsea TV’, ku a i u shpreh i bindur për të ardhmen.

Hazard dukej tejet i buzëqeshur gjatë kësaj interviste, që lë të kuptohet se 25-vjeçari është i kënaqur me klubin nga ‘Stamford Bridge’.

Mesfushori riafirmoi se e dëshiron qëndrimin te klubi, duke shtuar se “Kemi ende gjëra të mëdha për të arritur së bashku”. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=qZk0jzFKA_4

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img