Sport

City e ndali PSG-në (Video)


Publikuar më:


city-psg

Manchester City ia doli të merrte një barazim të madh ndaj PSG-së në udhëtim. Në takimin i cili përfundoi me rezultatin 2-2, De Bruyne dhe Fernandinho shënuan për Cityn, ndërsa për vendasit shënuan Ibrahimovic dhe Rabiot. City do të ketë avantazh të madh në ndeshjen e kthimit.

https://www.youtube.com/watch?v=gtqyxqWoqgU

https://www.youtube.com/watch?v=XnbI27NKhKo

https://www.youtube.com/watch?v=INq8ybJ0lr8

https://www.youtube.com/watch?v=gMFNAtgs60U

Comments
To Top