22,02,2024

Wolfsburg e bën befasinë dhe e shokon Realin (Video)

Must Read

wolfs-real

Wolfsburg e ka mundur Realin me rezultatin e pastër 2-0, duke i vështirësuar punët për ndeshjen e kthimit. Ricardo Rodriguez dhe Maximilian Arnold shënunan për Wolfsburgun.

https://www.youtube.com/watch?v=PDs0409R77I

https://www.youtube.com/watch?v=UUIAa3oTxP8

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img