Sport

City e bën historinë, mund PSG-në dhe e arrin gjysmëfinalen (Video)


Publikuar më:


video-1

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për herë të parë në histori. Kevin De Bruyne shënoi golin e fitores për Cityn, duke u kualifikuar me rezultat 3-2 të përgjithshëm.

https://www.youtube.com/watch?v=RJ0SAwJy_2o

Comments
To Top