Sport

Çira Bllazheviq: Po e pres thirrjen e Vokrrit, e di se çfarë i duhet Kosovës


Publikuar më:


Një ditë më parë, një anëtar i Komitetit Ekzekutiv i FFK-së, ka lakuar emrin e Bllazheviqit si kandidat potencial për të marrë drejtimin e Kosovës në pranverë të vitit të ardhshëm.

I kontaktuar nga mediumi kroat ‘24sata’, Bllazheviq ka thënë se ende nuk ka marrë ftesë zyrtare nga Fadil Vokrri, por ka lënë të kuptohet se është në pritje të një thirrje, duke shtuar se e di saktësisht se çfarë i duhet Përfaqësueses së Kosovës.

“Në 24 orët e fundit më kanë thirrur qindra njerëz nga Kosova, disa më kanë uruar, disa më kanë dëshiruar fat, megjithatë asnjë kontakt zyrtar nuk kam pasur”, ka thënë hapur Çira për ‘Sata24’, përcjell Lajmi.net.

“E di sigurt çfarë u duhet, jam i sigurt se do t’i ngritja”, ka shtuar ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top