29,09,2023

Zyrtare: Me këto fanella do të paraqiten Ukraina dhe Kosova (FOTO)

Must Read

Në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’, Ukraina në cilësinë e vendasit në Krakovë të Polonisë do të pret Kosovën.

Ukraina në këtë ndeshje do të paraqitet me fanella të kaltra, ndërsa Kosova me ato të verdhat, të cilat i vesh për herë të parë, shkruan Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img