Sport

Bild: Kështu do të duket ekipi i Bayernit në 2020-tën (Foto)


Publikuar më:


bayern2020

Gazeta gjermane “Sport Bild” e ka publikuar një artikull rreth ekipit të Bayernit në vitin 2020.

Sipas “Bild”, Bayerni në të ardhmen e afërt do të ketë shumicën e futbollistëve që ka tani, pasi që yjet kryesorë të bavarezëve nuk pritet të largohen nga “Allianz Arena”.

“Bild” gjithashtu beson se Robert Lewandoswki, përkundër thashethemeve rreth një kalimi të mundshëm në Real Madrid do të qëndrojë me bavarezët edhe për disa sezone, përcjell Gazeta Blic.

Yjet tjerë si Manuel Neuer, Jerome Boateng, David Alaba, Thomas Muller dhe Douglas Costa gjithashtu janë pjesë e këtij formacioni.

Shikojeni ekipin e plotë më poshtë. /Gazeta Blic/

CfWTi8UWIAApiu5

Comments
To Top