29,09,2023

Ronaldo apo Messi, përgjigja e legjendës së Realit do t’i shokojë tifozët (Video)

Must Read

messi-ronaldo

Legjenda e Real Madrid, Raul Gonzalez, në një intervistë për një televizion amerikan ka treguar se kush është më i miri në mes të Messit dhe Ronaldos.

Raulit iu bë pyetja e cila i bëhet shumë futbollistëve, ndërsa ish-kapiteni i Real Madrid befasoi të gjithë, duke thënë se 5 herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, është më i mirë se Ronaldo.

Shikojeni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=-eNlj_GMaqk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img